Sonuçları Daraltın

İzmir Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’na Hazır Geri Dön

İzmir Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’na Hazır
Firma Adı : Temmer Marble

20/03/2014

YURTDIŞINDAN SONRA İZMİR’E ÇIKARMA YAPACAK!

Temmer Mermer, geçtiğimiz günlerde Çin'de düzenlenen Xiamen Stone fuarından sonra şimdi de İzmir’de 20.’si düzenlenecek uluslararası Doğaltaş ve teknolojileri fuarına hazırlanıyor.

 

Dünyanın 40 ülkesine ihracat yapan Temmer Mermer, geçtiğimiz hafta Çin'de gerçekleşen mermer fuarından sonra şimdi de İzmir'de 20.'si gerçekleşecek olan uluslararası İzmir Doğaltaş ve Teknolojileri fuarına hazırlanıyor. Çin fuarından oldukça memnun ayrıldıklarını söyleyen Temmer Mermer Yönetim Kurulu Başkanı Rüstem Çetinkaya " Çin'de var olan müşteri portfoyumuzu genişlettik ve zaten repertuarımızda bulunan müşterilerimizden yeni siparişler aldık " dedi. Yıllık cirolarının yüzde seksenini Çin'e gerçekleştirdiklerini söyleyen Çetinkaya, iç piyasada inşaat sektöründen ki hareketlenmeyle mermer talebinin arttığını da vurguluyor. Bu bağlamda Türkiye ve yakın ülke pazarları için önemli olan İzmir Doğaltaş ve Teknoloji fuarında yeni ürünlerini de sergileyeceklerini ekliyor.

 

 "  Yeni nesil mimarlar mermeri daha iyi tanıyor "

 

Geçtiğimiz yılın sonunda İstanbul Etiler'de açtığı showroomla iç piyasaya daha fazla ürün verdiklerini söyleyen Çetinkaya " Showroomda özellikle mimarlar ve iç mimarlarla butik lüks konut ve plaza projelerinde çalışıyoruz. Yeni nesil mimarlar mermeri daha iyi tanıyor ve projelerinde kullanıyor. Özellikle kendi ocağımız olan Afyon Şuhut'ta çıkarttığımız taşımız Affumicato, mimarlarca tercih edilen ürünlerimiz arasında yer alıyor " dedi. Designed by Armani Cassa projelerinde de tercih edilen Affumicato, açık gri üzerinde doğal çizgileri olan ve kullanıldığı mekana kalite ve şıklık katan trend bir ürün. Banyo, mutfak gibi bölümlerle beraber, zemin, duvarlar ve sutunlarda kullanılabiliyor.

 

" Cari Açığın İlacıMaden Sektörü Seçimlere Hazırlanıyor "

 

Sağladığıyüksek katmadeğer ve ihracat rakamlarıyla cari açığın ilacı sayılan maden sektörü İMİB İstanbul Madenciler İhracatçıları Birliği seçimlere hazırlanıyor. 25 Nisan'da yapılacak olan seçimlerde birlik başkanlığına aday Ali Kahyaoğlu ile bilikte başkan yardımcılığına aday olan Rüstem Çetinkaya "İMİB seçimlerini kazandığımız durumda, resmi makamlarla sürekli ilişki içinde olup sektörün sorunlarını çözmeye dönük çalışmalarımız olacak. Yönetim konusunda hem tecrübeli hem de iddialıyız. Merkezi bir yönetim modeli değil, sahaya inerek, il il, ocak ocak, şirket şirket gezip sorunları tespit edip, çözümler üreteceğiz" dedi.

 

 

Facebook! da Paylaş
Twitter! da Paylaş
X
Talep Formu
  Güvenlik Kodu