Sonuçları Daraltın

Mermer Atölyeleri

 • Can Mermer Granit
  Sinop / Merkez
  İncele
 • Gobanni
  İstanbul / Kadıköy
  İncele
 • Çizgi Mermer
  Denizli / Merkez
  İncele
 • Emiroğlulları Mermer
  Bursa / Osmangazi
  İncele
 • Doğal Mermer Granit
  İstanbul / Kartal
  İncele
 • Ersa Mermer
  İstanbul / Bayrampaşa
  İncele

Mermer söz konusu olduğunda el işçiliğinin ne denli önemli olduğu unutulmamalıdır.  Mermer, dekorasyon – tadilat alanında uzun süreli kaliteyi sunduğu için tercih edildiğinden bu yana yüzyıllar geçti. Özellikle yer döşemesi ve cephe kaplama konularında kaliteli alternatife sahip mermer, iyi kalite mermeri ustalıkla işleyen mermer atölyeleri sayesinde adından söz ettirmeyi başarıyor.

Atölyelerde çalışan emekçilerin ustalıkları kadar kullanılan mermer makinelerinin de önemli olduğunu bilmenizi isteriz. Çünkü her ne kadar insan emeği ön planda oluyor olması önemlidir, makinelerin kusursuz işler çıkarması için onları kullanan insanların doğru şekilde kullanabiliyor olması gerekir. İnsanların tercih edeceği şekilde kaliteli mermerleri üretmek için mermer atölyelerinin kaliteli işler çıkarmayı önemsiyor olması gerekir. Detayları önemseyen, kalite söz konusu olduğunda detayların önemsenmesi gerektiğini bilen mermer atölyeleri, işledikleri mermere değer katmayı öncelikli hedef haline getirirler.

Mufak – banyo tezgahları için tercih edilen kaliteli mermerler, ülkemizin coğrafi olarak mermer ocakları açısından zengin olması ve mermer atölyelerinde üretimin kalite açısından şanslı mermer çeşitlerine sahip olması, tüketicinin karar vermesini zorlaştırıyor. Bu aşamada en iyi mermeri seçmek için mermer çeşitleri arasından eviniz için düşlediğiniz ambiyansa öncelik vermeli, kalite ve dokunun mermer söz konusu olduğunda eşdeğer anlam ifade ettiğini unutmamalısınız.