Merak Ettikleriniz
  • Üye olmak için ne yapmalıyım?

    Sitemize sadece birkaç dakika içinde üyelik  başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunun için sayfalarımızın üst kısmında göreceğiniz "Üye Ol" linkine tıklayıp üyelik için gerekli bilgileri doldurmanız yeterlidir. Yapacağınız Üyelik başvuru koşuluna göre değerlendirilip Olumlu / Olumsuz Bilgilendirileceksiniz      Üye olmak için tıklayınız. 

  • Neden üye olmalıyım?

    Eğer Doğaltaş sektöründeyseniz ve İşletmenize katma değer katacak oluşumlardan,  Üyelik seviyenize ve vermiş olduğunuz hizmet grubuna göre Proje ve taleplerden  haberdar olmak, bu taleplere teklif verebilme , 2. fazda devreye girecek olan sektörel tanıtım bültenlerimizle  işletmenizin yenilik  ve etkinliklerini veritabanımızdaki kişi ve kuruluşlara ulaşmasını sağlayarak yenilik/etkinlik lerinizin bilinirliğinin artmasını sağlayarak Kazanımlı bir oluşumun içinde olursunuz. Bu ve bunun gibi birçok sektörel hizmetler yararlanabilmeniz için de üye olmanız gereklidir.   Üyelik Detaylarını Görmek için >> 
     

    Eğer Projeniz yada sektörel  iş talebiniz söz konusu ise standart üye olmanız yeterlidir. Platformumuz üzerinden yapacağınız talepler sistemimiz üzerinden ilgili sınıftaki Gold Üyelerimiz ile paylaşılıp  sizlere geri dönüşleri sağlanılmaktadır.