Granit Doğal Taş Çeşitleri
Geri Dön
Granit Doğal Taş Çeşitleri

Granit kullanımı iç mimarlar tarafından mutfakların tezgahların da ve duvarlarda tercihlerinde kullanılmaktadır. Renk konusunda geniş bir yelpazeye sahip olan granit kullanımı kırık beyazdan siyah tonlara kadar birçok doğal taş bulunmaktadır. Granit doğal taş çeşitleri arasında verda kivi, hisar yaylak, nero gaska çeşitleri kullanılan yere zengin bir görünüm katmaktadır.

Doğal taş çeşitleri arasında granit kullanımı sadece dekoratif amaçlı değil zemin için de kaliteli bir seçim olmaktadır. Granit doğal taş çeşitleri arasında farklı kalitelerde ürünler bulunurken bu ürünlerin çıkartıldıkları yerler ve taşın derecelendirilmesi ile birlikte kesimi önem kazanmaktadır. Zemin için kusursuz görünümde ve istediğiniz büyüklükte granit seçimleri için farklı firmaların sunmuş olduğu verileri incelemeniz gerekmektedir.

Doğal taş tercihinde bayanların mutfaklarında hijyenik bir görüntü ve uzun ömürlü bir malzeme için tercih ettikleri granit malzemeleri renk konusunda alternatifler ile farklı mutfak görüntülerinde kendine yer açmaktadır. Granit kullanımında mutfağınızın tezgahından duvar döşemesine kadar kullanabilirsiniz. Granit taş tercihini ev içerisinde olduğu kadar büyük alış veriş merkezlerinde de görebilirsiniz. Pazarlama alanında hizmet veren sektörlerin tezgah kullanımında ya da ürünlerinin gösterişli bir şekilde pazarlanmasına yardımcı olan görsellerin arka planında gene granit doğal taşlar kullanılabilmektedir. Dekor amaçlı kullanımda da tercih edilen granit taş kullanımı birçok kişinin tercihi ile banyo, mutfak, avm ve otel gibi yapılarda kullanılmaktadır.

Bergama Gri granit
Bergama Gri granit
Crema  Imperial Granit
Crema Imperial Granit
Kumlama Honlu Granit
Kumlama Honlu Granit
Rosalin Gri Granit
Rosalin Gri Granit