Çimstone Suni Taş Çeşitleri
Geri Dön
Çimstone Suni Taş Çeşitleri

Taş çeşitleri arasında fiyat esnekliği ile tercih edilen çimstone suni taşlar bulunmaktadır. Doğal taş çeşidi ve fiyatlarına oranla orta gelirli kesim için öncelikli olan suni taş çeşitleri arasında Olympos, Zigana, recife ve kromit gibi alternatifler bulunmaktadır.

Renkli mutfakları seven bayanlar ekonomik bir bütçe ile yola çıktığında çimstone taş çeşitleri her zaman hesaplı olmaktadır. Suni taş çeşitlerini kullanımında duvar döşemesi, tezgah, iç dekor gibi alanlar büyük bir yer kaplamaktadır. Kaliteli suni malzemelerden üretilen taş çeşitlerinin belli bir ömrü bulunurken kalite konusunda doğal taşlardan bir farklı bulunmamaktadır. Bu nedenle siz de tercih ederken tereddüt etmeden suni taş çeşitlerine yönelebilirsiniz.

Suni taş modellerinin kullanımı genelde iç mekanlar için uygun olurken farklı yapıda bulunan çimstone taş çeşitleri dış cephe kaplamasında da da kullanılabilmektedir. Yapay taş olarak bilinen çimstone kullanımı küvet, banyo içinde osmanlı dekoru olarak bilinen minyatür ve heykellerin yapımında kullanılırken maliyeti açısından uygun olması birçok kesim tarafından tercih sebebi olmaktadır.

Renkli görünümleri ile de birçok zevke hitap eden suni taşlar mutfaklarda bordo rengi seven bayanlar için recif modeli bulunmaktadır. Koyu renk kullanımı mutfakta modern bir görünüm çizerken banyoda ya da dekoratif taş kullanımında açık renklerde bulunan çimstone taşlar öncelikli olmaktadır. Kaliteli ve kullanışlı modelleri ile doğallarından ayrımı zor olan suni taş çeşitlerini siz de evinizin birçok bölümünde kullanabilirsiniz.