Sonuçları Daraltın

Yer Döşemesi

 • Can Mermer Granit
  Sinop / Merkez
  İncele
 • Çizgi Mermer
  Denizli / Merkez
  İncele
 • Emiroğlulları Mermer
  Bursa / Osmangazi
  İncele
 • Doğal Mermer Granit
  İstanbul / Kartal
  İncele
 • Ersa Mermer
  İstanbul / Bayrampaşa
  İncele

Kaliteli yer döşemesi seçmeniz için öncelikte zemin kaplama yapı malzemesi tanımına sahip olmanız gerekir. Zemin döşemesi için birçok alternatif vardır. Parke, yapay taşlar ve mermer. Doğal taş zemin kaplama çoğunlukla işyerleri için terci ediliyor olsa da, bahçe ve açık mekanlar, apartman girişleri ve apartman içi gibi iç ve dış mekanlar için de zemin döşemesi olarak mermer kullanılmaktadır. Özellikle mermer merdivenler çok tercih edilmektedir.

Zemin kaplama olarak mermer tercih etmek için kaliteli el işçiliğine de ihtiyacınız olur. Mermer zemin için mutlaka kaliteli alternatifleri değerlendirmeli, mermer el işçiliği için profesyonel bir ekipten destek almalısınız.

Yer döşemesi için zemin kaplama alternatifleri arasından mermeri seçiyorsanız, mermer türlerini de tanımalısınız. Mermer, kuvars detaylara sahip sert bir malzemedir ve uzun ömürlüdür. Doğal mermer, yapay mermere oranla benzersizdir. Taşın içerisindeki damarların doğal dağılımı ve eşsizliği mermer seçimi yapmak için başlı başına yeterli bir nedendir. Mermer, yıllar boyu insanların tercih ettiği ve kaliteli kalıcı yapı malzemesi olarak değerlendirdiği bir üründür. Sizlerinde bu konuda parke veya diğer seçeneklere nazaran mermeri seçmeniz, doğru bir seçim anlamına gelir. Kalıcı, kaliteli ve uzun ömürlü bir iş istiyorsanız mutlaka yer döşemesi olarak mermer kullanmanız gerekir.