Sonuçları Daraltın

Mutfak - Banyo Tezgahı

 • Can Mermer Granit
  Sinop / Merkez
  İncele
 • Emiroğlulları Mermer
  Bursa / Osmangazi
  İncele
 • Doğal Mermer Granit
  İstanbul / Kartal
  İncele
 • Ersa Mermer
  İstanbul / Bayrampaşa
  İncele

Mutfak ve banyo evi gösteren detaylardır. Trend seçimlerle banyo ve mutfak tadilatınızı kusursuz bir şekilde tamamlamanız önerilir. Çünkü yılın trend renklerini ve özellikle mermer alternatiflerini banyonuzda görmeniz, yaşam alanlarınızın kaliteye sahip olması açısından önemlidir.

Tercih edeceğiniz mermer, evinizin banyo ve mutfağında tarzınızı gösterme şansını de verecektir. Günümüzde yapay mermer çeşitlerinin olması, mermer kalitesini tartışmamız gerektiğini gösteriyor. Çünkü mermer, doğal hali ile değerlidir. Yapay mermer tercih etmeniz, banyo ve mutfaklarda kalite sorunlarına neden olabilecektir. Doğal mermerin yapısındaki benzersizlik, damarların orjinalliği ve renk geçişleri mermerin içerisindeki kuvars detayları görmemizi sağlıyor. Böylece çok daha iyi işler ortaya çıkabiliyor.

Mutfak tezgahı olarak tercih edilen granit, doğaltaş olmalıdır. Yapay banyo ve mutfak tezgahı granitlerinin çok yapay kaldığını ve mermer kalitesini yansıtmadığını bilmelisiniz. Granit, uzun süre dayanıklı olmakla birlikte evinizin daha değerli olmasını da sağlayacağı için dekorasyon ve tadilat işlerinde öncelikli olarak mermer yapı malzemesi kullanmanızı öneriyoruz. Mermer seçimi yaparken ise mermer türlerini araştırmanızı, granit seçiminde renk ve dokuya önem vermenizi istiyoruz. Mutfak ve banyo tezgahı için mermer seçimi önemlidir.