Sonuçları Daraltın

Dekorasyon - Tadilat

 • Can Mermer Granit
  Sinop / Merkez
  İncele
 • Gobanni
  İstanbul / Kadıköy
  İncele
 • Çizgi Mermer
  Denizli / Merkez
  İncele
 • Emiroğlulları Mermer
  Bursa / Osmangazi
  İncele
 • Doğal Mermer Granit
  İstanbul / Kartal
  İncele
 • Ersa Mermer
  İstanbul / Bayrampaşa
  İncele

Tadilatta önemli olan kaliteli malzeme ile usta el işçiliğini birleştirmektir. Ev ve işyerleri için tadilatın kısa sürede tamamlanması önemlidir. Bu nedenle dekorasyon değişikliği yaparken mutlaka profesyonel ustalarla çalışmanız gerekir. Hem iyi iş çıkması hem de işin kısa sürede bitmesi, işin işçiliğinde profesyonellik ister. Dekorasyon, seçtiğiniz malzeme kalitesi ile kendini gösterecektir.

Tadilat işleri için zemin ve çeşitli döşeme alternatiflerine mermer öneriyoruz. Mermer, yapay ve doğal olmak üzere temel bazda iki çeşittir diyebiliriz. Doğal mermerlerin yapısı itibari ile benzersiz bir tasarıma sahip olduğunu belirtmeliyiz. Ancak yapay mermerlerin de daha ekonomik olmak ile birlikte renk alternatiflerinin çeşitliliği söz konusu. Çoğunlukla tadilat gereken durumlarda hazır tadilata başlanmışken dekorasyon adına da değişiklikler yapılmak istenir. İşte böyle durumlarda dekorasyon fikirleri araştırmalısınız, yılın iç mekan tasarım trendleri nelerdir? Lacivert ve turuncunun bir arada kullanılmayacağını bilirsiniz, ancak kahve ile yeşilin, beyaz ile turuncunun, zümrüt tonları ile yakut tonlarının iç mekanlarınıza trend bir hava katacağını bilmelisiniz.

Dekorasyon yaptırmaya karar verdiğiniz kullanacağınız yapı malzemelerinin kalitesine dikkat etmeniz gerekir. Eğer kaliteli malzeme ile dekorasyon yaparsanız, uyumu da yakaladığınızda iç mekanlarınız için harika bir karar vermiş olursunuz. Bu yılın trend renkleri arasında mat yeşil ve mavilerin bir arada kullanılması popüler. Mermer seçiminde yakut tonlarından yeşim tonlarına geçiş söz konusu. Yeni dekorasyon kararları için önerimiz yılın trendlerine öncelik vermeniz.