Sonuçları Daraltın

Cephe Kaplama

 • Can Mermer Granit
  Sinop / Merkez
  İncele
 • Çizgi Mermer
  Denizli / Merkez
  İncele
 • Emiroğlulları Mermer
  Bursa / Osmangazi
  İncele
 • Doğal Mermer Granit
  İstanbul / Kartal
  İncele
 • Ersa Mermer
  İstanbul / Bayrampaşa
  İncele

Binaların dış cephelerinin doğa şartlarına dayanıklı olması, binanın değerini arttırır. Binanızın yaz ve kış döneminde iklimlendirme açısından ekonomik alternatife sahip olması, yazın sıcak kışın soğuktan koruyabilmesi gerekir. Bunun için iş merkezlerinde şık bir görünümle birlikte tüm bu özelliklere sahip olmak için mermer cephe kaplama alternatifi kullanılmaktadır. Cephe, binanın uzun ömürlü olmasına da destek olduğu için önemli bir seçimdir. Mantolama yönteminin binaların sağlamlık ve kullanışlık açısından önemli bir konu olduğunu bilmelisiniz.

Yaşadığınız bina, ısınma giderlerinizi düşürebilir! Kesinlik iddialı bir kelimedir ancak mermer cephe kaplaması kullandığınızda ısınma giderleriniz büyük oranda düşecektir. Özellikle iş merkezleri iş ve dış cephe kaplaması olarak mermer levhaları kullandığınızda ısınma ve soğutma giderleriniz büyük oranda düşecektir. Kalite, mermer seçimi ile ortaya koyabileceğiniz bir değer! Kaliteyi yansıtan, şık tasarım imzası ile mermer detaylara sahip iş merkezi ve akıllı evler, yaşam alanlarını son derece güzelleştirmektedirler.

İç ve dış cephe kaplama sistemleri araştırmasında mermer alternatifinin çok daha uzun soluklu bir seçim olduğunu görmenizi istiyoruz. Çünkü artık dış cephe için dekor taşlar değil, mermer tercih ediliyor. Ev ve işeri dekorasyonunda mermer seçeneğinin bu yıl her zamankinden çok daha güçlü olduğunu görebiliyoruz. Önerimiz, mermer seçimi yaparken doğal taş alternatifini değerlendirmeniz.