Sonuçları Daraltın

Katrak

Mermer kesme makinesi olarak İtalyan imzası taşıyan katrak, Türkiye’de mermer üretiminde kullanılan makinelerden biridir. Mermer üretim aşamalarında kesme işlemi en önemli bölümdür. Çünkü mermerin kesilirken zayi olma ihtimali vardır. Bu konuda hassas olunması gerekir, mermer kesme makineleri içerisinden en kaliteli alternatifi değerlendirmek önemlidir. Türkiye gibi yıllar boyunca mermeri ile ünlü olan ülkeler için bu yeni nesil üretim makineleri ile mermerin atölyelerdeki macerası anlam kazanıyor.

Mermer makinelerine ulaşmak ise eskisinden çok daha kolay, internetin iletişim devrimi yapması, interneti kullanarak mermer sanayisinde önemli rol oynayan mermer makine üreticileri ile iletişimi kolaylaştırmaktadır. Mermer Platformunu etkin şekilde kullanarak katrak mermer kesme makinesi bulma şansınızı arttırabilirsiniz. İnternetin her sanayi alanında olduğu gibi mermer sanayi alanında da iletişim ve bağlantılar bazında kullanılması gerekir.

Günümüzde mermer sanayisinde mermer üretimi kusursuz olmalıdır. Gerektiğinde kiralayarak veya satın alarak mermer üretimi safhasını güçlendirmeniz gerekir. Üretimin önemli unsuru katrak kesme makinesi ile mermerin son tüketiciye kaliteden taviz vermeden ulaştırılması sağlanır. Son aşama ise mermer el işçiliğidir. Mermer levhaların uygulanması aşamasında mermer işçilik faktörü ön plandadır. Son aşamaya gelen mermer kalitesini katrak memer kesme makinesine borçlu olduğu için, bu sektördee üretim aşamasında titiz olmak, başarı anlamına gelmektedir.