Sonuçları Daraltın

Eskitme

İç mekanlar için de kullanılmaya başlanan eskitme yöntemi doğal taşların egzotik bir atmosferin yaratıcıları olmasını sağlıyor. Çeşitli mekanların dekorasyonunda eskitme taşlarla yeni bir ambiyans yaratılıyor. Özellikle tv üniteleri olarak doğal taş levhalar tercih ediliyor ve bu levhaların eskitme yöntemi ile dekora edilmiş olanları kullanılıyor. Evinizde ambiyans değiştirmek istiyorsanız eskitme yöntemi ile üretilen doğal taş levhaları kullanabilirsiniz. Tadilat ve dekorasyon işlerinde malzemenizin kaliteli olmasını öneririz. Böylece ortaya çıkan iş de profesyonel olacaktır.

Dış cephe kaplamasında eskitme yöntemi ile değiştirilen taşların dış yüzeyler için çok daha başarılı birer seçenek olduğunu kolaylıkla görebilirsiniz. Ev dekorasyonunda farklı konsept denemek isteyenler için hem dış cephe hem ev içinde kullanılabilir olan eskitme taşlarla harikalar yaratıldığını bilmenizi istiyoruz.

Doğal taşların yapı ürünü olarak kullanılması, elinizde hem uzun ömürlü hem de kalitesini ortaya koyan işlerin olduğunu gösterir. Eskitme yöntemi ile modern bir atmosfere de sahip olabilirsiniz, salaş ama bir o kadar sade bir mekana da. Çünkü eskitme yöntemi kullandığınızda evinizin iç cephesinde uzun süre bakım gerektirmeyen, her yıl boyamanız gerekmediği gibi uzun seneler sağlam ve kaliteli duruşunu kaybetmeyen bir görünüm elde etmiş olursunuz.

 

Aradığınız Firma Kayıtlarda Bulunamadı !...