Afyon Mermer ve Makine Fuarı Açılıyor
Geri Dön
Afyon Mermer ve Makine Fuarı Açılıyor

Afyonkarahisar’da, 9-11 Mayıs tarihleri arasında düzenlenmesi planlanan, ‘Mermer ve Makine fuarı Koordinatörü Mehmet Abdioğlulları fuar hakkında bilgi verdi.
100’e yakın şirketin katılımcı olacağın belirten Koordinatör Abdioğlulları, kapalı alanların dolduğunu açık alanda ise iş makinelerinin ve fabrika atölye makinelerinin olacağını söyleyerek, “inşallah verimli bir fuar geçecek” dedi.

Fuar’ın açılışını Bakan Eroğlu yapacak””

Fuarın kaçıncı yılı ve fuardan beklentilerini de belirten Abdioğlulları, “Geçen yıl deneme amaçlı bir festival gerçekleştirmiştik. Geçen sene ilginin çok yoğun olduğunu görünce bu sene fuar şirketimizi kurarak birinci fuarımızı açacağız. Afyonkarahisar’a ve bölgeye böyle bir fuar lazımdı. Bildiğiniz gibi bölgemiz mermer bölgesi, Burdur, Bursa, Bilecik, Denizli, Edirne,Eskişehir, Kütahya, İzmir, Muğla, Antalya gibi illerden ciddi anlamda hem katılımcı hem ziyaretçimiz söz konusu dolu dolu bir fuar beklentimiz var. Orman ve su işleri bakanımız Prof. Dr. Veysel Eroğlu açılışımızı yapacak. 9 ve 11 Mayıs tarihleri arasında ak parti istişare toplantısının burada olması sebebiyle bazı bakanları da ayrıca bekliyoruz ikinci ve üçüncü gün dolu dolu bir fuar geçmesini diliyoruz” dedi.